Allahindlus

Kraapimispost kassile, kreemjas, Vangaloo, 90 cm

48.23 38.58

Spetsifikatsioon:

  • Mõõdud: (kõrgus / laius): 90 / 35cm;
  • Valmistatud looduslikust džuudist ja kookosköiest. Sellel on täispuidust alus.
  • Kiudkonstruktsioon

Laos

See vastupidav, kriimustuskindel disain võimaldab teie lemmikloomal tundide viisi lõbutseda, nii naelu kui ka meeletegevusi. Asetage ta oma kassi lemmikakna juurde või mujale, kus talle meeldib aega veeta ja vaadata, kuidas lõbu algab. Mõeldud kassidele, kellel on kalduvus kriimustada asju, mida nad ei tohiks kriimustada, näiteks kardinad, rulood, mööbel ja palju muud.

Kui soovite kassi energiat vabastada, lõõgastuda või kriimustust rahuldada, hindab teie kohev sõber kindlasti kaabitsa poolust. See on lõputu lõbuallikas. Ta veedab tunde selle toote funktsioonidega suhtlemisel. Kassidel on loomulik impulss küünte teritamiseks ja nende eest hoolitsemiseks, kriimustades, eemaldades surnud küünekihid ja märgistades piirkonna.

Looduslikult kiuline ehitus, teie kass naudib seda kindlasti, ta kogeb suurt rõõmu, rebides vardade pinda ja püüdes ringi lendavat pom pom mänguasja. Seda toodet iseloomustab pikaajaline kvaliteet ja vastupidavus. Lisaks ei riku kaabits teie kodu sisustust tänu nende neutraalsele, looduslikule värvigammale, mis sulandub kergesti keskkonda.

Kaabitsal on kolm korrust, kus kass saab end peita, ronida, pikali heita ja mängida.

Spetsifikatsioon:

  • Mõõdud: (kõrgus / laius): 90 / 35cm;
  • Valmistatud looduslikust džuudist ja kookosköiest. Sellel on täispuidust alus.
  • Kiudkonstruktsioon
Kaal 5.600000 kg
Mõõtmed 35.000000 × 32.000000 × 32.000000 cm
Tootekood: UA-72BE / 90-beige Kategooriad: ,