Allahindlus

Kraapimispost kassile, kreemjas, 200 cm – Vangaloo

132.65 106.12

Spetsifikatsioon:

  • Materjal: raam – palus, postid – sisalmähis, alus – puit
  • Välismõõdud (kõrgus / laius): 58x58x200 cm;
  • Kaal: 19 kg.

Laos

See kaabits meeldib teie lemmikloomale. Selle peal saab kass lamada, et puhata, jälgida ülaosa saartelt pärit keskkonda või krabida küüned kaabitsasse. Stendi keskel on pehmed, plüüskattega ja hubased putkad, kus kass saab kedagi häirimata magama jääda.

Ülaosa külge on kinnitatud väikesed kunstkarusnahast mänguasjad, mis liiguvad külgedele, kui kass püüab neid kinni püüda ja seega mängima kutsuda.

Plaastrid kinnitatakse alustele, mis on mähitud tugevasse sisalköitesse, mis on mõeldud kassile küünte teritamiseks.

See vastupidav, kriimustuskindel disain võimaldab teie lemmikloomal tundide viisi lõbutseda, nii naelu kui ka meeletegevusi. Asetage ta oma kassi lemmikakna juurde või mujale, kus talle meeldib aega veeta ja vaadata, kuidas lõbu algab. Mõeldud kassidele, kellel on kalduvus kriimustada asju, mida nad ei tohiks kriimustada, näiteks kardinad, rulood, mööbel ja palju muud.

Kui soovite kassi energiat vabastada, lõõgastuda või kriimustust rahuldada, hindab teie kohev sõber kindlasti kaabitsa poolust. See on lõputu lõbuallikas. Ta veedab tunde selle toote funktsioonidega suhtlemisel. Kassidel on loomulik impulss küünte teritamiseks ja nende eest hoolitsemiseks, kriimustades, eemaldades surnud küünekihid ja märgistades piirkonna.

Looduslikult kiudkonstruktsioon, see meeldib teie kassile kindlasti, ta kogeb suurt rõõmu postide pinna rebimisel. Seda toodet iseloomustab pikaajaline kvaliteet ja vastupidavus. Lisaks ei riku kaabits teie kodu sisustust tänu nende neutraalsele, looduslikule värvigammale, mis sulandub kergesti keskkonda.

Spetsifikatsioon:

  • Materjal: raam – palus, postid – sisalmähis, alus – puit
  • Välismõõdud (kõrgus / laius): 58x58x200 cm;
  • Kaal: 19 kg.
Kaal 18.500000 kg
Mõõtmed 61.000000 × 23.000000 × 61.000000 cm
Tootekood: UA-19 / 200-beige Kategooriad: ,