Allahindlus

Kraapimispost kassile, kreemjas, 120 cm – Vangaloo

99.29 79.43

Spetsifikatsioon:

  • Materjal: raam – palus, postid – sisalmähis, alus – puit
  • Välismõõdud (kõrgus / laius): 49x49x120 cm
  • Kaal: 13,5 kg

Laos

See kaabits meeldib teie lemmikloomale. Selle peal saab kass puhata pikali heita, ülaosas asuvalt saarelt keskkonda jälgida või küüsi kaabitsasse küünistada. Stendi keskel on kaks pehmet, plüüskattega hubast putkat, kus kass saab magama jääda ilma kedagi segamata.

Plaastrid kinnitatakse alustele, mis on mähitud tugevasse sisalköitesse, mis on mõeldud kassile küünte teritamiseks.

See vastupidav, kriimustuskindel disain võimaldab teie lemmikloomal tundide viisi lõbutseda, nii naelu kui ka meeletegevusi. Asetage ta oma kassi lemmikakna juurde või mujale, kus talle meeldib aega veeta ja vaadata, kuidas lõbu algab. Mõeldud kassidele, kellel on kalduvus kriimustada asju, mida nad ei tohiks kriimustada, näiteks kardinad, rulood, mööbel ja palju muud.

Kui soovite kassi energiat vabastada, lõõgastuda või kriimustust rahuldada, hindab teie kohev sõber kindlasti kaabitsa poolust. See on lõputu lõbuallikas. Ta veedab tunde selle toote funktsioonidega suhtlemisel. Kassidel on loomulik impulss küünte teritamiseks ja nende eest hoolitsemiseks, kriimustades, eemaldades surnud küünekihid ja märgistades piirkonna.

Looduslikult kiudkonstruktsioon, see meeldib teie kassile kindlasti, ta kogeb suurt rõõmu postide pinna rebimisel. Seda toodet iseloomustab pikaajaline kvaliteet ja vastupidavus. Lisaks ei riku kaabits teie kodu sisustust tänu nende neutraalsele, looduslikule värvigammale, mis sulandub kergesti keskkonda.

Spetsifikatsioon:

  • Materjal: raam – palus, postid – sisalmähis, alus – puit
  • Välismõõdud (kõrgus / laius): 49x49x120 cm
  • Kaal: 13,5 kg
Kaal 16.600000 kg
Mõõtmed 50.000000 × 25.000000 × 50.000000 cm
Tootekood: UA 20-2BE / 120-beige Kategooriad: ,