Allahindlus

Kraapimispost kassile, hall, 110 cm – Vangaloo

66.08 52.86

Spetsifikatsioon:

  • Materjal: raam – palus, postid – sisalmähis, alus – puit
  • Välismõõdud: 40x40x110 cm.
  • Kaal: 7,5 kg

Laos

See kaabits meeldib teie lemmikloomale. Selle peal saab kass puhata pikali heita, ülaosas asuvalt saarelt keskkonda jälgida või küüsi kaabitsasse küünistada. Aluse keskel on pehme, plüüskattega hubane putka, kus kass saab magama jääda ilma, et keegi teda segaks.

Ülemise teki külge on kinnitatud väike kunstkarusnahk, mis liigub külgedele, kui kass püüab teda tabada ja seega mängima kutsuda.

Plaastrid kinnitatakse alustele, mis on mähitud tugevasse sisalköitesse, mis on mõeldud kassile küünte teritamiseks.

Kui soovite kassi energiat vabastada, lõõgastuda või kriimustust rahuldada, hindab teie kohev sõber kindlasti kaabitsa poolust. See on lõputu lõbuallikas. Ta veedab tunde selle toote funktsioonidega suhtlemisel. Kassidel on loomulik impulss küünte teritamiseks ja nende eest hoolitsemiseks, kriimustades, eemaldades surnud küünekihid ja märgistades piirkonna.

Looduslikult kiuline ehitus, teie kass naudib seda kindlasti, ta kogeb suurt rõõmu, rebides vardade pinda ja koputades ümber kinnitatud pom pom mänguasja. Valmistatud looduslikust džuudist ja täispuidust alusega kookosköiest. Seda toodet iseloomustab pikaajaline kvaliteet ja vastupidavus. Lisaks ei riku kaabits teie kodu sisustust tänu nende neutraalsele, looduslikule värvigammale, mis sulandub kergesti keskkonda.

Spetsifikatsioon:

  • Materjal: raam – palus, postid – sisalmähis, alus – puit
  • Välismõõdud: 40x40x110 cm.
  • Kaal: 7,5 kg
Kaal 7.300000 kg
Mõõtmed 41.000000 × 16.000000 × 41.000000 cm
Tootekood: UA-43G / 110-grey Kategooriad: ,