Komplektis 18 lauamängu

25.99

Komplekt sisaldab:

 • 8 kahepoolset tahvlit (18 cm x 19 cm)
 • magnetiline malelaud – kabe (19 cm x 19,5 cm), mis võib olla nagu kast kujukeste ja täringuteks
 • malenupud (32 tk.)
 • jalavägi – märgid (22 tk.)
 • rohelised märgid (6 tk.)
 • punased märgid (6 tk.)
 • täringud (5 tk.)

Laos

Mängud on suurepärane viis lähedastega lõbutsemiseks. Mängukomplekt ei tule kiiresti lahti, kuna see sisaldab koguni 18 põnevat mängu.

Komplekt on pakendatud väga ilusasse värvilisse karpi, sobib suurepäraselt kingituseks.

Vanus: 8+

Mängijate arv: 2-4

Komplekt sisaldab:

 • 8 kahepoolset tahvlit (18 cm x 19 cm)
 • magnetiline malelaud – kabe (19 cm x 19,5 cm), mis võib olla nagu kast kujukeste ja täringuteks
 • malenupud (32 tk.)
 • jalavägi – märgid (22 tk.)
 • rohelised märgid (6 tk.)
 • punased märgid (6 tk.)
 • täringud (5 tk.)

Mängud:

 1. Jalgpallimäng – Mängu eesmärk on puudutada, st aidata pall (jalavägi) vastase 2. ruutu.
 2. Marsruudimale – võidab mängija, kes saab esimesena keskväljal 2 jalaväelast. Mängijad liiguvad ümber laua päripäeva. Samuti saavad nad kasutada “kiirkaste” – nooli, mis võimaldavad teatud värvi jalakäijatel tahvlil liikuda.
 3. Space Venture – mängija ülesanne – avastada põnevate ekspeditsioonide käigus planeete, kõige väärtuslikumaid ja suurimaid tähesüsteeme.
 4. Pesapallimäng – mängu eesmärk on koguda punkte ja takistada vastasmeeskonnal neid teenimast. Meeskonnad täidavad rolle kordamööda. Üks neist ründab ja üritab väravat lüüa ning teine ​​peatub. Siis rollid vahetuvad.
 5. Ludo mäng on traditsiooniline hiina mäng uues versioonis, reeglid ei muutu. Võidab see, kes toob esimesena kogu oma jalaväe nende koju.
 6. Hanemäng – mängu eesmärk on jõuda võimalikult kiiresti laua lõppu. Samal ajal tuleb vältida õnnetuid põlde ja püüda seista õnnelikel põldudel.
 7. Jooksev mäng – võidab mängija, kes asetab nupu esimesena mänguraja viimasele väljale. Kuid ole ettevaatlik, teel on palju raskusi ja takistusi.
 8. Backgammon – mäng koosneb nuppude liigutamisest vastavalt visatud punktide arvule 24 väljal. Võitja on see, kes eemaldab kõigepealt kõik oma kujundid laualt.
 9. Hiina kabe – mängijate arv on 2 või 3. Võidab see, kes esimesena toob kõik oma kujundid tähe vastasnurka.
 10. Võidusõidumäng on traditsiooniline lihtne lauamäng, mis on kõigile hästi teada. Võidab see, kellel on kõige rohkem õnne täringut veeretada ja kes esimesena finišisse jõuab.
 11. Nine Men’s Morris Game – Mängu eesmärk on jätta oma vastasele alla kolme kabe või, nagu kabe puhul, ei saa ta teha ühtegi seaduslikku käiku.
 12. Male – mäng toimub 64-väljalisel malelaual (8×8), mille kujundid on seatud kindlal viisil ja määratud mõlemale mängijale.
 13. Kõikjal – võidab mängija, kes asetab oma jalaväe mänguraja viimasele ruudule. Kuid ole ettevaatlik, teel on palju raskusi ja takistusi.
 14. Snakes -amp; Ladders mäng – peale punktide arvu lauale viskamist läbime ruudud ükshaaval. Redeliga õues seistes mine trepist üles redeli lõppu ning maoga õues seistes libista ussi tagant alla, mistõttu liigume mängus paar põldu tagasi.
 15. Kabe – Mängu eesmärk on püüda kinni kõik vastase nupud.
 16. Manji – võidab mängija, kes saab keskväljal 2 esimest jalaväelast.
 17. Motor Racing – Mängija, kellel on kõige rohkem õnne täringut veeretada ja kes jõuab finišisse (laua viimasele väljale), võidab. Teel eesmärgi poole peavad mängijad ületama palju raskusi ja takistusi.
 18. Treeningmalemäng – mängijad liigutavad oma nuppe laual vastavalt täringupunktide arvule. Mängija, kes jõuab esimesena laua viimasele väljale, võidab.
Kaal 0.450000 kg
Mõõtmed 3.800000 × 23.500000 × 24.000000 cm
Tootekood: J01021 Kategooriad: ,